Kontor

Säkerhetsteknik AB
Lägatan 9
652 21 Karlstad

Tel. 054 - 67 06 90

info@sakerhetsteknik.com
faktura@sakerhetsteknik.com

Butik

Säkerhetsteknik AB
Lägatan 9
652 21 Karlstad

Tel. 054 - 10 22 83
butik@sakerhetsteknik.com

Öppettider
Mån - Fre: 07.30 - 16.00
Lunchstängt: 12.00 - 12.30
Dag före röd dag: 07.30 - 14.00

 

Jobba hos oss

Här har du möjlighet att skicka in uppgifter i form av personligt brev och CV om du är intresserad av att jobba hos oss på Säkerhetsteknik AB.

info@sakerhetsteknik.com

Vår personal

Jerry Lundberg

Verksamhetschef / Projektkoordinator, lås
Tel. 054 - 10 22 81
jerry.lundberg@sakerhetsteknik.com

Maria Hed

Ekonomi / Administrationsansvarig
Tel. 054 - 10 22 80
maria.hed@sakerhetsteknik.com

Thomas Malmborg

Butik / Verkstadsansvarig
Tel. 054 - 10 22 83
thomas.malmborg@sakerhetsteknik.com

Mikael Persson Rune

Säljare, säkerhet
Tel. 054 - 67 06 91
mikael.persson@sakerhetsteknik.com

Fredrik Hedin

Säljare, säkerhet
Tel. 054 - 670 693
fredrik.hedin@sakerhetsteknik.com

Emil Eriksson

Säljare, lås
Tel. 054 - 10 22 84
emil.eriksson@sakerhetsteknik.com

Peter Jernvald

Projektkoordinator / Tekniker, säkerhet
Tel. 054 - 67 06 92
peter.jernvald@sakerhetsteknik.com

Andreas Westberg

Tekniker, säkerhet
andreas.westberg@sakerhetsteknik.com

Kevin Svensson

Tekniker, säkerhet
kevin.svensson@sakerhetsteknik.com

Björn Lööf

Tekniker, säkerhet
bjorn.loof@sakerhetsteknik.com

Johan Malmsköld

Tekniker, lås
johan.malmskold@sakerhetsteknik.com

Christer Ljungberg

Tekniker, lås
christer.ljungberg@sakerhetsteknik.com

Robert Eriksson

Tekniker, lås
robert.eriksson@sakerhetsteknik.com